Wyniki wystaw/Shows Results
2015
02.05.2015 CACIB Łódź (PL) Sędzia/Judge: Olga Dolejsova (CZ)
Double Trouble Złota Elita EXC.1/2, CAC, Res. CACIB (klasa otwarta/open class)
24.04.2015 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jupping (NL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1/2, CAC (klasa otwarta/open class)
12.04.2015 CAC Zabrze (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Opara (PL)
Xenia Goddess Złota Elita VG.1 (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.1/2, CAC, Best Female, BOB (klasa otwarta/open class)
20.03.2015 CACIB Katowice (PL) Sędzia/Judge: Maria Josee Melchior (LUX)
Xtravagant Diamond Złota Elita VG.2 (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.3 (klasa otwarta/open class)
15.03.2015 CAC Moskwa (RUS) Sędzia/Judge:
Xercise Makes Master Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
01.03.2015 Champions Leszno (PL) Śedzia/Judge: Rafael de Santiago (PT)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
28.02.2015 CAC Tula (RUS) Sędzia/Judge:
Xercise Makes Master Złota Elita EXC.1, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
18.01.2015 CAC Sosnowiec (PL) Sędzia/Judge: Grzegorz Robak (PL)
Xtravagant Diamond Złota Elita VP.1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa otwarta/open class)
18.01.2015 All Breeds Show Novi (USA) Sędzia/Judge:
Xpress Voyager Złota Elita VP.1, Winners Dog (klasa szczeniąt/puppy class)
17.01.2015 All Breeds Show Novi (USA) Sędzia/Judge:
Xpress Voyager Złota Elita VP.1, Winners Dog, Best Winners (klasa szczeniąt/puppy class)
2014
06.12.2014 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Sandor Szabo (H)
Xtravagant Diamond Złota Elita VP.1 (klasa szczeniąt/puppy class)
29.11.2014 Ingham County Kennel Club (USA) Sędzia/Judge: Mrs. Cindy Meyer
Xpress Voyager Złota Elita VP.1, Winners Dog, Best Winners (klasa szczeniąt/puppy class)
06.09.2014 CLUB Moszna (PL) Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski & Corinne de Brouwer (FR)
Xtavagant Diamond Złota Elita VP.1, Best Fauve Minor Puppy (klasa baby/baby class)
Amazing Lady Złota Elita VG. (klasa pośrednia/intermediate class)
30.08.2014 CACIB Białystok (PL) Sędzia/Judge: Paul Stanton (SE)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, Best Adult Female (klasa otwarta/open class)
27.07.2014 CAC Będzin (PL) Sędzia/ Judge: Iwona Kocemba (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAC (klasa otwarta/open class
29.06.2014 CACIB Kapchagay (KZ) Sędzia / Judge: Espen Engh (NOR)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, BOB, 2nd at BOG I (klasa posrednia/intermediate class)
28.06.2014 CACIB Kapchagay (KZ) Sędzia / Judge: Mark Zaturinsky (KZ)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, BOB, 1st at BOG I (klasa posrednia/intermediate class)
27.06.2014 CAC Kapchagay (KZ) Sędzia / Judge: Esengeldy Mukeev (KG)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAC, BOB, 2nd at BOG I (klasa posrednia/intermediate class)
22.06.2014 CAC Jelenia Góra (PL) Sędza/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1, CAC, Best Female, BOB (klasa pośrednia/ intermediate class)
01.06.2014 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jipping (NL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAC (klasa otwarta/open class)
25.05.2014 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Anna Pulikowska-Klimonda
Amazing Lady Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junor, BOB (klasa młodzieży/youth class)
26.04.2014 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge:
Amazing Lady Złota Elita EXC.3 (klasa młodzieży/youth class)
19.04.2014 CACIB Dublin (IR) Sędzia/Judge: J. Andersson
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, CACIB, BOB (klasa otwarta/open class)
06.04.2014 CAC Zabrze (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Tyburczyk (PL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.3 (klasa młodzieży/youth class)
23.03.2014 CACIB Katowice (PL) Sędzia/Judge: Ilona Onstenk Sxhenk (NL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.2/5 (klasa młodzieży/youth class)
02.03.2014 CACIB Drzonków (PL) Sędzia/Judge: Małgorzata Hałas (PL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1/3, CAJC, BOS (klasa młodzieży/youth class)
02.03.2014 CAC Almaty (KZ) Sędzia/Judge: Leos Jancik (CZ)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB, 2nd at BOG I (klasa młodzieży/youth class)
Madame Madeline Złota Elita VG.2 (klasa otwarta/open class)
01.03.2014 CAC Almaty (KZ) Sędzia/Judge: Olga Dolejsova (CZ)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB, 3rd at BOG I (klasa młodzieży/youth class)
Madame Madelina Złota Elita VG.2 (klasa otwarta/open class)
09.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge:
Double Trouble Złota Elita EXC.1 (klasa pośrednia/intermediate class)
08.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge:
Double Trouble Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
2013
03.11.2013 CACIB Nizhny Novgorod (RU) Sędzia/Judge: Monika Blaha (A)
Jack In The Box Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, BOS, BOB! (klasa otwarta/open class)
29.09.2013 CACIB Wrocław (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
Amazing Lady Złota Elita VP.1 (klasa szczeniąt/puppy class)
18.08.2013 UEBB Katowice (PL) Sędzia/Judge:
Sebastien Hengo Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Amazing Lady Złota Elita VP.4 (klasa szczeniąt/puppy class)
Double Trouble Złota Elita EXC. (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Provance Cassis Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Tajga z Pierwszej Ligi EXC.1 (klasa weteranów/veteran class)
17.08.2013 CLUB CAC Katowice (PL) Sedzia/Judge:
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
Amazing Lady Złota Elita VP. (klasa szczeniąt/puppy class)
Double Trouble Złota Elita VG. (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Provance Cassis Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Tajga z Pierwszej Ligi EXC.1 (klasa weteranów/veteran class)
09.06.2013 CAC Kalisz (PL) Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski (PL)
Double Trouble Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
01.06.2013 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Jugde: Mirosław Redlicki (PL)
Don't Stop Złota Elita EXC.1/2, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita (klasa otwarta/open class)
26.05.2013 CAC Gostynin (PL) Sędzia/Judge: Małgorzata Hałas (PL)
Double Trouble Złota Elita EXC.1/2, CAJC, Best Junior, BOB, 4th at BOG I (klasa młodzieży/youth class)
26.05.2013 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Iwona Kocemba (PL)
Amazing Lady Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
19.05.2013 CAC Radom (PL) Sędzia/Judge: Bożena Czempas (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
04.05.2013 CACIB Łódź (PL) Sędzia/Judge: Petr Rehanek (PL)
Don't Stop Złota Elita EXC.1 CAJC (klasa młodzieży/youth class)
Double Trouble Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/yuoth class)
02.03.2013 CACIB Drzonków (PL) Sędzia/Judge: Jan Gajewski (PL)
Just For Fun złota Elita EXC.3 (klasa pośrednia/intermediate class)
Provance Casiss Złota Elita EXC.2 Klasa championów/champion class)
24.02.2013 Champion of Champions Leszno (PL) Sędzia/Judge: Wilfired Pepper (DE)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
25.01.2013 CACOB Głogów (PL) Sędzia/Judge: Janusz Opara (PL)
Don't Stop Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
20.01.2013 CAC Sosnowiec (PL) Sędzia/Judge: Anna Redlicka (PL)
Phil Colins Złota Elita VG2 (klasa otwarta/open class)
2012
27.12.2012 Dublin Dog Ch Show (IR) Sędzia/Judge: D.Timmins
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, BOB (klasa młodzieży/youth class)
09.12.2012 CACIB Novosybirsk (RU) Sędzia/Judge: L.CHISTYAKOVA
Just a Illusion Złota Elita EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa pośrednia/intermediate class)
25.11.2012 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Jadwiga Niciewicz (PL)
Don't Stop Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
25.11.2012 CACIB Niżny Nowogrod (RU) Sędzia/Judge: N.Davidovich
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAC, CACIB, BOS, BOB (klasa pośrednia/intermediate class)
24.11.2012 Cloghran All Breed Ch Show (IR) Sędzia/Judge: Mrs. C. Delmar
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, BOB (klasa młodzieży/youth class)
24.11.2012 CACIB Niżny Nowogrod (RU) Sędzia/Judge: I.Balazhovich
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
10.11.2012 CACIB Kielce (PL) Sędzia/Judge: Svetlana Radjuk (BY)
Double Trouble Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/intermediate class)
29.10.2012 CAC Bull Breeds All Breeds Ch Show Sędzia/Judge: Mrs. M. McNally
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1 Res.Best of Sex, Res. Green Star (klasa młodzieży/youth class)
28.10.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Double Trouble Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/intermediate class)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa otwarta/open class)
21.10.2012 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Tryburczyk (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB! Cruft's Qualification 2013 Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012 (klasa młodzieży/youth class)
20.10.2012 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge: Piotr Król (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
29.09.2012 CACIB Wrocław (PL) Sędzia/Judge: Gabriela Holklbacher (AT)
Just For Fun Złota Elita EXC.2/3 (klasa młodzieży/youth class)
22.09.2012 International Dog Show Dublin (IRL) Sędzia/Judge: Peter Harsanyi (HU)
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, Res. GREEN STAR, Res.Best of Sex (klasa młodzieży/youth class)
02.09.2012 CAC Włocławek (PL) Sędzia/Judge: Barbara Larska (PL)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
Provance Cassis Złot Elita EXC.1 CAC, BOS (klasa championów/champion class)
25.08.2012 CACIB Białystok (PL) Sędzia/Judge: Shamil Abrakomov (RU)
Missing You Złota Elita EXC.1 (klasa pośrednia/intermediate class)
25.08.2012 CACIB Mlada Boleslav (CZ) Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec (PL)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2, Res.CAC (klasa championów/champion class)
23.08.2012 Limerick & District All Breed Ch Show (IRL) Sędzia/Judge: Peter Farrell
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, Res.BOB (klasa młodzieży/youth class)
19.08.2012 CAC Toruń (PL) Sędzia/Judge: Beata Klawińska (PL)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC, BOS, BOB (klasa pośrednia/intermediate class)
19.08.2012 CACIB Lepzig (D) Sędzia/Judge: Barbara Ank-Jurczyk (D)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1 VDH-CHA, Res. CACIB (klasa championów/champion class)
18.08.2012 CLUB SHOW Katowice (PL) Sędzia/Judge: Ingrid Gossens (DE) Jean-Claude Larive (FR)
Just For Fun Złota Elita EXC.4 (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.5 (klasa championów/champion class)
11.08.2012 BRIARDS SHOW Ryazan (RU) Sędzia/Judge:
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior, BOB! Młodzieżowy Zwycięzca Klubu!!!
11.08.2012 CACIB Sopot (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński (PL)
Provance Cassis Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
29.07.2012 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: John Muldoon (IRL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1/3, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita EXC.1/2, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
28.07.2012 Dundalk Championship Show (IRL) Sędzia/Judge: Mr. Keith. Nathan (UK)
Gucci By Gucci Złota Elita P1, Ścisły finał BIS PUPPY (klasa szczeniąt/puppy class)
21.07.2012 CACIB Velka Ida (SK) Sędzia/Judge:
Just For Fun Złota Elita EXC.1 (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/intermediate class)
Sweet Savannah Złota Elita EXC.1 (klasa championów/champion class)
20.07.2012 CAC Velka Ida (SK) Sędzia/Judge: Małgorzata Suprunowicz (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1 (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita VG (klasa pośrednia/intermediate class)
Sweet Savannah Złota Elita EXC.1, CAC (klasa championów/champion class)
15.07.2012 CAC Niżny Nowogrod (RU) Sędzia/Judge:
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior, BOB (klasa złodzieży/youth class)
07.07.2012 CACIB Warszawa (PL) Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec (PL)
Missing You Złota Elita VG.2 (klasa młodzieży/youth class)
Pearl of Paris Złota Elita EXC.2 (klasa otwarta/open class)
23.06.2012 CACIB Szczecin (PL) Sędzia/Judge: Cristian Stefanescu (RO)
Missing You Złota Elita VG.3 (klasa młodzieży/youth class)
Provance Cassis Złota Elita EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa championów/champion class)
10.06.2012 Special Briard Show Атаман г. Москва (RU) Sędzia/Judge: Barrie Croft (GB)
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior, BOB!!! Młodzieżowy Zwycięzca Klubu! (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Атаман г. Москва (RU) Sędzia/Judge: Jeana Lory (FR)
Jack In The Box Złota Elita EXC.2/4 (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Racibórz (PL) Sędzia/Judge: Iwona Gisterek (PL)
Malibu Kiss Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, 3rd at BIS Junior I Grup (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.1 CAJC (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Kalisz (PL) Sędzia/Judge: Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
Missing You Złota Elita VG1 (klasa pośrednia/intermediate class)
02.06.2012 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Judge: Ligita Zake (LV)
Missing You Złota Elita EXC.3/6 (klasa młodzieży/youth class)
28.05.2012 CAC Komarom (HU) Sędzia/Judge: Korozs Andras (HU)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2, Res.CAC (klasa championów/champion class)
27.05.2012 CAC Płock (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Szulc (PL)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC, BOS, BOB!!! (klasa pośrednia/intermediate class)
27.05.2012 CACIB Komarom (HU) Sędzie/Judge: Laszlo Istvan (HU)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, Cruft's Qualification 2013!!! (klasa championów/ champion class)
28.04.2012 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Václavík Miroslav (CZ)
Malibu Kiss Złota Elita EXC.2/4 (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.1, CAC (klasa championów/champion class)
22.04.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.2/3 (klasa młodzieży/youth class)
25.03.2012 CAC Cegléd (HU) Sędzia/Judge: Harsányi Péter (HU)
Sebastien Hengo Złota Elita V1, CAC (klasa championów/champion class)
25.03.2012 CACIB Nitra (SK) Sędzia/Judge: Václavík Miroslav (CZ)
Missing You Złota Elita V2 (klasa młodzieży/youth class)
Sweet Savannah Złota Elita V2 (klasa championów/champion class)
24.03.2012 CACIB Nitra (SK) Sędzia/Judge: Anna Kochan (PL)
Missing You Złota Elita V3 (klasa młodzieży/youth class)
Sweet Savannah Złota Elita V2 Res.CAC (klasa championów/champion class)
24.03.2012 CACIB EURASIA Moskwa (RU) Sędzia/Judge: Vigsoe Nilsen (DK)
Jack In The Box łota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
18.03.2012 CACIB Katowica (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jipping (NL)
Just For Fun Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.-/11 (klasa młodzieży/youth calaa)
04.03.2012 CAC Drzonków (PL) Sędzia/Judge: Anna Redlicka (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
25.02.2012 CAC Niżny Nowogród (RU) Sędzia/Judge: Родина И. (RU)
Jack In The Box Złota Elita VP1 (klasa szczeniąt/puppy class)
11.02.2012 CAC Nocna Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Mariola Semik (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.1/2, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
11.02.2012 CAC Walentynkowa Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1/2, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.1/3, CAJC,Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
05.02.2012 CACIB Brno (CZ) Sędzia/Judge:?
Jim Gambler's Son Złota Elita VP1 (klasa szczeniąt/puppy class)
28.01.2012 CACIB Trencin (SK) Sędzia/Judge: Ridarcikova Gabriela (SK)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB (klasa championów/champion class)
27.01.2012 CACIB Głogów (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1/2, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
22.01.2012 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1/2, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.1/2, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
06.01.2012 CAC Koszalin (PL) Sędzia/Judge: Piotr Król (PL)
Provance Cassis Złota Elita EXC.1, CAC, BOS (klasa otwarta/open class)
2011
10.12.2011 CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski (PL)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.1, CAC (klasa otwarta/open class)
20.11.2011 CACIB Kielce (PL) Sędzia/Judge: Yolanda Nagler Magal (IL)
Missing You Złota Elita EXC.3 (klasa młodzieży/youth class)
23.10.2011 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Szulc (PL)
Provance Cassis Złota Elita EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa pośrednia/intermediate class)
16.10.2011 CACIB Silk Road Kazakhstan Sędzia/Judge: M. Urosevic
Madame Madeline Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
16.10.2011 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Just For Fun Złota Elita VP.1 Best Baby (klasa baby/baby class)
16.10.2011 CAC Szentendre (H) Sędzia/Judge: Kiss Antal (H)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2, Res.CAC (klasa championów/champion class)
Sweet Savannah Złota Elita EXC.1, CAC (klasa championów/champion class)
15.10.2011 CACIB Silk Road Kazakhstan Sędzia/Judge: Jaroslav Matyas (SK)
Madame Madeline Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
25.09.2011 CAC CLUB SHOW Wrocław (PL) Sędzia/Judge: Alain Pecould (FR)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1 CAC (klasa championów/champion class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.2/8 (klasa pośrednia/intermediate class)
_
02.05.2015 CACIB Łódź (PL) Sędzia/Judge: Olga Dolejsova (CZ)
Double Trouble Złota Elita EXC.1/2, CAC, Res. CACIB (klasa otwarta/open class)
24.04.2015 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jupping (NL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1/2, CAC (klasa otwarta/open class)
12.04.2015 CAC Zabrze (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Opara (PL)
Xenia Goddess Złota Elita VG.1 (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.1/2, CAC, Best Female, BOB (klasa otwarta/open class)
20.03.2015 CACIB Katowice (PL) Sędzia/Judge: Maria Josee Melchior (LUX)
Xtravagant Diamond Złota Elita VG.2 (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.3 (klasa otwarta/open class)
15.03.2015 CAC Moskwa (RUS) Sędzia/Judge:
Xercise Makes Master Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
01.03.2015 Champions Leszno (PL) Śedzia/Judge: Rafael de Santiago (PT)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
28.02.2015 CAC Tula (RUS) Sędzia/Judge:
Xercise Makes Master Złota Elita EXC.1, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
18.01.2015 CAC Sosnowiec (PL) Sędzia/Judge: Grzegorz Robak (PL)
Xtravagant Diamond Złota Elita VP.1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa otwarta/open class)
18.01.2015 All Breeds Show Novi (USA) Sędzia/Judge:
Xpress Voyager Złota Elita VP.1, Winners Dog (klasa szczeniąt/puppy class)
17.01.2015 All Breeds Show Novi (USA) Sędzia/Judge:
Xpress Voyager Złota Elita VP.1, Winners Dog, Best Winners (klasa szczeniąt/puppy class)
2014
06.12.2014 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Sandor Szabo (H)
Xtravagant Diamond Złota Elita VP.1 (klasa szczeniąt/puppy class)
29.11.2014 Ingham County Kennel Club (USA) Sędzia/Judge: Mrs. Cindy Meyer
Xpress Voyager Złota Elita VP.1, Winners Dog, Best Winners (klasa szczeniąt/puppy class)
06.09.2014 CLUB Moszna (PL) Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski & Corinne de Brouwer (FR)
Xtavagant Diamond Złota Elita VP.1, Best Fauve Minor Puppy (klasa baby/baby class)
Amazing Lady Złota Elita VG. (klasa pośrednia/intermediate class)
30.08.2014 CACIB Białystok (PL) Sędzia/Judge: Paul Stanton (SE)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, Best Adult Female (klasa otwarta/open class)
27.07.2014 CAC Będzin (PL) Sędzia/ Judge: Iwona Kocemba (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAC (klasa otwarta/open class
29.06.2014 CACIB Kapchagay (KZ) Sędzia / Judge: Espen Engh (NOR)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, BOB, 2nd at BOG I (klasa posrednia/intermediate class)
28.06.2014 CACIB Kapchagay (KZ) Sędzia / Judge: Mark Zaturinsky (KZ)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, BOB, 1st at BOG I (klasa posrednia/intermediate class)
27.06.2014 CAC Kapchagay (KZ) Sędzia / Judge: Esengeldy Mukeev (KG)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAC, BOB, 2nd at BOG I (klasa posrednia/intermediate class)
22.06.2014 CAC Jelenia Góra (PL) Sędza/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1, CAC, Best Female, BOB (klasa pośrednia/ intermediate class)
01.06.2014 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jipping (NL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAC (klasa otwarta/open class)
25.05.2014 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Anna Pulikowska-Klimonda
Amazing Lady Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junor, BOB (klasa młodzieży/youth class)
26.04.2014 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge:
Amazing Lady Złota Elita EXC.3 (klasa młodzieży/youth class)
19.04.2014 CACIB Dublin (IR) Sędzia/Judge: J. Andersson
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, CACIB, BOB (klasa otwarta/open class)
06.04.2014 CAC Zabrze (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Tyburczyk (PL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.3 (klasa młodzieży/youth class)
23.03.2014 CACIB Katowice (PL) Sędzia/Judge: Ilona Onstenk Sxhenk (NL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.2/5 (klasa młodzieży/youth class)
02.03.2014 CACIB Drzonków (PL) Sędzia/Judge: Małgorzata Hałas (PL)
Amazing Lady Złota Elita EXC.1/3, CAJC, BOS (klasa młodzieży/youth class)
02.03.2014 CAC Almaty (KZ) Sędzia/Judge: Leos Jancik (CZ)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB, 2nd at BOG I (klasa młodzieży/youth class)
Madame Madeline Złota Elita VG.2 (klasa otwarta/open class)
01.03.2014 CAC Almaty (KZ) Sędzia/Judge: Olga Dolejsova (CZ)
Amadeus Mozart Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB, 3rd at BOG I (klasa młodzieży/youth class)
Madame Madelina Złota Elita VG.2 (klasa otwarta/open class)
09.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge:
Double Trouble Złota Elita EXC.1 (klasa pośrednia/intermediate class)
08.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge:
Double Trouble Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
2013
03.11.2013 CACIB Nizhny Novgorod (RU) Sędzia/Judge: Monika Blaha (A)
Jack In The Box Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, BOS, BOB! (klasa otwarta/open class)
29.09.2013 CACIB Wrocław (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
Amazing Lady Złota Elita VP.1 (klasa szczeniąt/puppy class)
18.08.2013 UEBB Katowice (PL) Sędzia/Judge:
Sebastien Hengo Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Amazing Lady Złota Elita VP.4 (klasa szczeniąt/puppy class)
Double Trouble Złota Elita EXC. (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Provance Cassis Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Tajga z Pierwszej Ligi EXC.1 (klasa weteranów/veteran class)
17.08.2013 CLUB CAC Katowice (PL) Sedzia/Judge:
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
Amazing Lady Złota Elita VP. (klasa szczeniąt/puppy class)
Double Trouble Złota Elita VG. (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Provance Cassis Złota Elita EXC. (klasa championów/champion class)
Tajga z Pierwszej Ligi EXC.1 (klasa weteranów/veteran class)
09.06.2013 CAC Kalisz (PL) Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski (PL)
Double Trouble Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
01.06.2013 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Jugde: Mirosław Redlicki (PL)
Don't Stop Złota Elita EXC.1/2, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita (klasa otwarta/open class)
26.05.2013 CAC Gostynin (PL) Sędzia/Judge: Małgorzata Hałas (PL)
Double Trouble Złota Elita EXC.1/2, CAJC, Best Junior, BOB, 4th at BOG I (klasa młodzieży/youth class)
26.05.2013 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Iwona Kocemba (PL)
Amazing Lady Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
19.05.2013 CAC Radom (PL) Sędzia/Judge: Bożena Czempas (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
04.05.2013 CACIB Łódź (PL) Sędzia/Judge: Petr Rehanek (PL)
Don't Stop Złota Elita EXC.1 CAJC (klasa młodzieży/youth class)
Double Trouble Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/yuoth class)
02.03.2013 CACIB Drzonków (PL) Sędzia/Judge: Jan Gajewski (PL)
Just For Fun złota Elita EXC.3 (klasa pośrednia/intermediate class)
Provance Casiss Złota Elita EXC.2 Klasa championów/champion class)
24.02.2013 Champion of Champions Leszno (PL) Sędzia/Judge: Wilfired Pepper (DE)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
25.01.2013 CACOB Głogów (PL) Sędzia/Judge: Janusz Opara (PL)
Don't Stop Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
20.01.2013 CAC Sosnowiec (PL) Sędzia/Judge: Anna Redlicka (PL)
Phil Colins Złota Elita VG2 (klasa otwarta/open class)
2012
27.12.2012 Dublin Dog Ch Show (IR) Sędzia/Judge: D.Timmins
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, BOB (klasa młodzieży/youth class)
09.12.2012 CACIB Novosybirsk (RU) Sędzia/Judge: L.CHISTYAKOVA
Just a Illusion Złota Elita EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa pośrednia/intermediate class)
25.11.2012 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Jadwiga Niciewicz (PL)
Don't Stop Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
25.11.2012 CACIB Niżny Nowogrod (RU) Sędzia/Judge: N.Davidovich
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAC, CACIB, BOS, BOB (klasa pośrednia/intermediate class)
24.11.2012 Cloghran All Breed Ch Show (IR) Sędzia/Judge: Mrs. C. Delmar
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, BOB (klasa młodzieży/youth class)
24.11.2012 CACIB Niżny Nowogrod (RU) Sędzia/Judge: I.Balazhovich
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
10.11.2012 CACIB Kielce (PL) Sędzia/Judge: Svetlana Radjuk (BY)
Double Trouble Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/intermediate class)
29.10.2012 CAC Bull Breeds All Breeds Ch Show Sędzia/Judge: Mrs. M. McNally
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1 Res.Best of Sex, Res. Green Star (klasa młodzieży/youth class)
28.10.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Double Trouble Złota Elita VP1, Best Baby (klasa baby/baby class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/intermediate class)
Just For Fun Złota Elita EXC.2 (klasa otwarta/open class)
21.10.2012 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Tryburczyk (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB! Cruft's Qualification 2013 Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012 (klasa młodzieży/youth class)
20.10.2012 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge: Piotr Król (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
29.09.2012 CACIB Wrocław (PL) Sędzia/Judge: Gabriela Holklbacher (AT)
Just For Fun Złota Elita EXC.2/3 (klasa młodzieży/youth class)
22.09.2012 International Dog Show Dublin (IRL) Sędzia/Judge: Peter Harsanyi (HU)
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, Res. GREEN STAR, Res.Best of Sex (klasa młodzieży/youth class)
02.09.2012 CAC Włocławek (PL) Sędzia/Judge: Barbara Larska (PL)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
Provance Cassis Złot Elita EXC.1 CAC, BOS (klasa championów/champion class)
25.08.2012 CACIB Białystok (PL) Sędzia/Judge: Shamil Abrakomov (RU)
Missing You Złota Elita EXC.1 (klasa pośrednia/intermediate class)
25.08.2012 CACIB Mlada Boleslav (CZ) Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec (PL)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2, Res.CAC (klasa championów/champion class)
23.08.2012 Limerick & District All Breed Ch Show (IRL) Sędzia/Judge: Peter Farrell
Gucci By Gucci Złota Elita EXC.1, GREEN STAR, Res.BOB (klasa młodzieży/youth class)
19.08.2012 CAC Toruń (PL) Sędzia/Judge: Beata Klawińska (PL)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC, BOS, BOB (klasa pośrednia/intermediate class)
19.08.2012 CACIB Lepzig (D) Sędzia/Judge: Barbara Ank-Jurczyk (D)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1 VDH-CHA, Res. CACIB (klasa championów/champion class)
18.08.2012 CLUB SHOW Katowice (PL) Sędzia/Judge: Ingrid Gossens (DE) Jean-Claude Larive (FR)
Just For Fun Złota Elita EXC.4 (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.5 (klasa championów/champion class)
11.08.2012 BRIARDS SHOW Ryazan (RU) Sędzia/Judge:
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior, BOB! Młodzieżowy Zwycięzca Klubu!!!
11.08.2012 CACIB Sopot (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński (PL)
Provance Cassis Złota Elita EXC.2 (klasa championów/champion class)
29.07.2012 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: John Muldoon (IRL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1/3, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita EXC.1/2, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
28.07.2012 Dundalk Championship Show (IRL) Sędzia/Judge: Mr. Keith. Nathan (UK)
Gucci By Gucci Złota Elita P1, Ścisły finał BIS PUPPY (klasa szczeniąt/puppy class)
21.07.2012 CACIB Velka Ida (SK) Sędzia/Judge:
Just For Fun Złota Elita EXC.1 (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/intermediate class)
Sweet Savannah Złota Elita EXC.1 (klasa championów/champion class)
20.07.2012 CAC Velka Ida (SK) Sędzia/Judge: Małgorzata Suprunowicz (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.1 (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita VG (klasa pośrednia/intermediate class)
Sweet Savannah Złota Elita EXC.1, CAC (klasa championów/champion class)
15.07.2012 CAC Niżny Nowogrod (RU) Sędzia/Judge:
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior, BOB (klasa złodzieży/youth class)
07.07.2012 CACIB Warszawa (PL) Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec (PL)
Missing You Złota Elita VG.2 (klasa młodzieży/youth class)
Pearl of Paris Złota Elita EXC.2 (klasa otwarta/open class)
23.06.2012 CACIB Szczecin (PL) Sędzia/Judge: Cristian Stefanescu (RO)
Missing You Złota Elita VG.3 (klasa młodzieży/youth class)
Provance Cassis Złota Elita EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa championów/champion class)
10.06.2012 Special Briard Show Атаман г. Москва (RU) Sędzia/Judge: Barrie Croft (GB)
Jack In The Box Złota Elita EXC.1 CAJC, Best Junior, BOB!!! Młodzieżowy Zwycięzca Klubu! (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Атаман г. Москва (RU) Sędzia/Judge: Jeana Lory (FR)
Jack In The Box Złota Elita EXC.2/4 (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Racibórz (PL) Sędzia/Judge: Iwona Gisterek (PL)
Malibu Kiss Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, 3rd at BIS Junior I Grup (klasa młodzieży/youth class)
Just For Fun Złota Elita EXC.1 CAJC (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Kalisz (PL) Sędzia/Judge: Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
Missing You Złota Elita VG1 (klasa pośrednia/intermediate class)
02.06.2012 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Judge: Ligita Zake (LV)
Missing You Złota Elita EXC.3/6 (klasa młodzieży/youth class)
28.05.2012 CAC Komarom (HU) Sędzia/Judge: Korozs Andras (HU)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2, Res.CAC (klasa championów/champion class)
27.05.2012 CAC Płock (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Szulc (PL)
Missing You Złota Elita EXC.1, CAC, BOS, BOB!!! (klasa pośrednia/intermediate class)
27.05.2012 CACIB Komarom (HU) Sędzie/Judge: Laszlo Istvan (HU)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB, Cruft's Qualification 2013!!! (klasa championów/ champion class)
28.04.2012 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Václavík Miroslav (CZ)
Malibu Kiss Złota Elita EXC.2/4 (klasa młodzieży/youth class)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.1, CAC (klasa championów/champion class)
22.04.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
Just For Fun Złota Elita EXC.2/3 (klasa młodzieży/youth class)
25.03.2012 CAC Cegléd (HU) Sędzia/Judge: Harsányi Péter (HU)
Sebastien Hengo Złota Elita V1, CAC (klasa championów/champion class)
25.03.2012 CACIB Nitra (SK) Sędzia/Judge: Václavík Miroslav (CZ)
Missing You Złota Elita V2 (klasa młodzieży/youth class)
Sweet Savannah Złota Elita V2 (klasa championów/champion class)
24.03.2012 CACIB Nitra (SK) Sędzia/Judge: Anna Kochan (PL)
Missing You Złota Elita V3 (klasa młodzieży/youth class)
Sweet Savannah Złota Elita V2 Res.CAC (klasa championów/champion class)
24.03.2012 CACIB EURASIA Moskwa (RU) Sędzia/Judge: Vigsoe Nilsen (DK)
Jack In The Box łota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
18.03.2012 CACIB Katowica (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jipping (NL)
Just For Fun Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.-/11 (klasa młodzieży/youth calaa)
04.03.2012 CAC Drzonków (PL) Sędzia/Judge: Anna Redlicka (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
25.02.2012 CAC Niżny Nowogród (RU) Sędzia/Judge: Родина И. (RU)
Jack In The Box Złota Elita VP1 (klasa szczeniąt/puppy class)
11.02.2012 CAC Nocna Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Mariola Semik (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.1/2, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
11.02.2012 CAC Walentynkowa Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1/2, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.1/3, CAJC,Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
05.02.2012 CACIB Brno (CZ) Sędzia/Judge:?
Jim Gambler's Son Złota Elita VP1 (klasa szczeniąt/puppy class)
28.01.2012 CACIB Trencin (SK) Sędzia/Judge: Ridarcikova Gabriela (SK)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1, CAC, CACIB (klasa championów/champion class)
27.01.2012 CACIB Głogów (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1/2, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
22.01.2012 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Just For Fun Złota Elita VP1/2, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
Missing You Złota Elita EXC.1/2, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
06.01.2012 CAC Koszalin (PL) Sędzia/Judge: Piotr Król (PL)
Provance Cassis Złota Elita EXC.1, CAC, BOS (klasa otwarta/open class)
2011
10.12.2011 CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski (PL)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.1, CAC (klasa otwarta/open class)
20.11.2011 CACIB Kielce (PL) Sędzia/Judge: Yolanda Nagler Magal (IL)
Missing You Złota Elita EXC.3 (klasa młodzieży/youth class)
23.10.2011 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Szulc (PL)
Provance Cassis Złota Elita EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa pośrednia/intermediate class)
16.10.2011 CACIB Silk Road Kazakhstan Sędzia/Judge: M. Urosevic
Madame Madeline Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
16.10.2011 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Just For Fun Złota Elita VP.1 Best Baby (klasa baby/baby class)
16.10.2011 CAC Szentendre (H) Sędzia/Judge: Kiss Antal (H)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.2, Res.CAC (klasa championów/champion class)
Sweet Savannah Złota Elita EXC.1, CAC (klasa championów/champion class)
15.10.2011 CACIB Silk Road Kazakhstan Sędzia/Judge: Jaroslav Matyas (SK)
Madame Madeline Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
25.09.2011 CAC CLUB SHOW Wrocław (PL) Sędzia/Judge: Alain Pecould (FR)
Sebastien Hengo Złota Elita EXC.1 CAC (klasa championów/champion class)
Pralines Sucre Złota Elita EXC.2/8 (klasa pośrednia/intermediate class)
_